Eskişehir Patent » Tasarım Tescil Belge Ücreti Tasarım Tescil Belge Sureti Ücreti KDV DAHİL 655 TL' dir. Kredi kart ile ödemeden sonraki bir hafta içinde Belge Aslı teslim edilmektedir.
Eskişehir Patent » Tasarım Tescil Belge Ücreti
Eskişehir Patent
Eskişehir Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 İsmail Kanat Blv. 26110 Odunpazarı Eskişehir
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

TASARIM TESCİL BELGE ÜCRETİ

669.62 ₺ + KDV 1000 ₺
Ürün Puanı:
Tasarım tescil sonrası devir, kayıp vs. nedenlerle tasarım tescil belge suretini hizmetini buradan satın alabilirsiniz. Tasarım ismi alanına TASARIM İSMİ VE TESCİL NUMARASININ yazılması gerekmektedir. Ayrıca e-posta ve telefonla başvuru sahibinden teyit alınmaktadır.
 • TÜRKPATENT Ücreti 224.32 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 95.30 TL
 • Hizmet Ücreti 350 TL
 • KDV Matrahı 574.32 TL
 • KDV Tutarı %18 103.38 TL
 • Genel Toplam 773 TL
KATEGORİ: Tasarım Tescil

Paylaş

MARKA TESCİL BELGE SURETİ TOPLAM MALİYETLER


1. Tasarım tescil belgesinin bir şekilde kayıp ve/veya devir sonrası yeni sahip adına tasarım tescil belge sureti için ödeme ve vekaletname gönderilmesi yeterlidir. Tasarım tescil belge sureti yine TÜRKPATENT tarafından verilmekte ve aslı ile aynı olup tüm kurumlarda geçerli kabul edilmektedir.

2. Tasarım tescil iş ve işlemleri başkaca  başkaca vekil şahıs ve firmalarca da yapılmış olsa da tasarım tescil belge sureti alma işlemlerini Eskişehir Patent aracılığıyla yapabilirsiniz. Müvekkiller başvuru sürecinde itiraz ve karşı görüş, belgelendirme işlemleri dahil ve tescilden sonra her türlü iş ve işlemlerini önceki vekilden başka vekil firmalara da işlemlerini yaptırabilir. 

3. Ödeme ve istenen belgeler tarafımıza ulaşır ulaşmaz öncelikle tasarım tescil belge sureti alınacak tasarım için müvekkillerden e-posta veya telefon görüşme sağlanarak teyit alınmaktadır.

4.
Müvekkillerden ilgili marka bilgileri doğrulandıktan sonra gün içinde işlem yapılmakta ve takriben bir hafta içinde de TASARIM TESCİL BELGE SURETİNİN ASLI başvuru sahibine teslim edilmektedir.

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Belge sureti alınacak tasarım başvuru/tescil numarası ve sahip bilgileri 
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
Müşteri Avatar

Mustafa (5 Mart 2020)

Tasarım tescil belgesini kaybetmiştik. Sureti için hem çok hızlı işlem, çok uygun fiyat ve ksa sürede geri dönüş hizmetleri çok iyi, Teşekkürler Etkin Patent.

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz