Eskişehir Patent » Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik Ücreti Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik danışmanlık ve belgelendirme iş ve işlemleri ve maliyet tablosunu inceleyebilirsiniz.
Eskişehir Patent » Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik Ücreti
Eskişehir Patent
Eskişehir Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 İsmail Kanat Blv. 26110 Odunpazarı Eskişehir
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

SATIŞ SONRASI HİZMETLER YETERLİLİK ÜCRETİ

846.61 ₺ + KDV 500 ₺
Ürün Puanı:
Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik danışmanlık ve belgelendirme hizmetlerine ilişkin ön ödeme yani sadece peşinat olarak alınmaktadır. Eğitim ve Danışmanlık gün sayısı, coğrafi yer, personel sayısı, Belge sayısı vb. birçok değişkenliğin tarafımıza bildirilmesinden sonra, BELGE VE DANIŞMANLIK ÜCRETİ  ile VERİLEN HİZMETLER  sözleşme ile birlikte yazılı olarak teklif halinde gönderilmektedir. ilgili ücret SADECE PEŞİNAT olarak alınmaktadır. 
  • TÜRKPATENT Ücreti 0 TL
  • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 0 TL
  • Hizmet Ücreti 846.61 TL
  • KDV Matrahı 846.61 TL
  • KDV Tutarı %18 152.39 TL
  • Genel Toplam 999 TL
KATEGORİ: Kalite

Paylaş

SATIŞ SONRASI HİZMET YETERLİLİK

1. Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik danışmanlık ve belgelendirme hizmetlerine ilişkin ön ödeme yani sadece peşinat olarak alınmaktadır.

2.
Öncelikle satış sonrası hizmet yeterlilik belgesi alınacak ürünün servis sayısı, coğrafi bölge dağılımı belirlenir, sonradan hizmet yeterlilik belgesi olan bu servislerle sözleşme imzalanır ve sonrasında Bakanlığa başvuru yapılmaktadır. 

3. İlgili ürünün servis hizmetinin bir adet olmasının yeterli olması ve tüm servis hizmetlerini işletmenin kendisinin vereceği durumlarda ilgili işletme adına önce hizmet yeri yeterlilik belgesi alınmakta ve bu servis şartını karşıladıktan sonra da satış sonrası hizmet yeterlilik başvuru ve belgeleri alınmaktadır. 

4. Danışmanlık ve belgelendirme  gün sayısı, coğrafi yer, personel sayısı, belge sayısı vb. birçok değişkenliğin tarafımıza bildirilmesinden sonra, BELGE VE DANIŞMANLIK ÜCRETİ  ile VERİLEN HİZMETLER  sözleşme ile birlikte yazılı olarak teklif halinde gönderilmektedir. ilgili ücret SADECE PEŞİNAT olarak alınmaktadır.   


İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
Müşteri Avatar

Kemal (15 Mart 2020)

Selamlar. Süreç oldukça kolay ve öngörüldüğü bir biçimde işledi. Teşekkür ederiz.

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz